Doporučení

  1. Naše víno se obecně podává v 74CL lahvích s výjimkou 3 roky starých vín, které se mohou dodávat v 5CL, 37,5CL, 75CL a 100CL lahvích.

  2. Pro speciální a slavnostní příležitosti, popř. pro naše náročnější klienty máme MADEIRA HARVESTS a RESERVES vyráběné z tradičních vinných odrůd zrajících 10 let a získávaných výhradně z nejlepších vín pěstovaných na ostrově MADEIRA. Dovolujeme si vám připomenout, že tato vína by měla být podávána se speciální péčí, především s lahví netřást. Je možné víno raději přelít z láhve.

  3. Jako originální dar doporučujeme láhev v proutěném obalu různých typů, ručně vyráběných v Camacha. Další možností jsou lahve nepravidelných tvarů.

  4. Kvalitní Madeirské víno je dobré konzumovat z vhodných sklenic. Vytvořili jsme vhodné poháry, které jsou zabaleny v atraktivních cestovních baleních po 4 nebo 6 kusech.

  5. Pro vetší pohodlí našich klientů a pro zaslání dárkových balení využíváme poštovní zásilkovou službu. Lahve vína jsou opatrně baleny do polystyrenových obalů a pevných kartónových krabic. Z důvodů poštovních bezpečnostních norem jsou lahve baleny v baleních po 4,6 nebo 12 lahvích.

D'Oliveiras - MADEIRA WINE

Rodinná firma D´Oliveiras vyrábí pečlivě sestavený sortiment několika odrůd vína. Užijte si chuť ostrova Madeira!


více zde

Katalog vín 2007

více zde